Overslaan en naar de inhoud gaan
Overstromingen

Overstromingen

Noodweer: aannemers staan klaar

voor dringende werkzaamheden tijdens het bouwverlof

Om de slachtoffers van het noodweer te helpen die dringende werken moeten laten uitvoeren, stelt de Confederatie Bouw de volgende lijst van bouwondernemingen ter beschikking die klaar staan om te helpen, zelfs tijdens het bouwverlof.

Disclaimer

Deze lijst, ter beschikking gesteld door de Confederatie Bouw, is uitsluitend bedoeld om informatie te verstrekken over aannemers die beschikbaar zijn om te helpen tijdens het bouwverlof in het kader van de overstromingen.

De Confederatie Bouw kan niet garanderen dat de informatie in deze lijst, die gebaseerd is op de door de ondernemingen zelf verstrekte gegevens, volledig, juist, nauwkeurig en up-to-date is. De Confederatie kan niet aansprakelijk worden gesteld voor rechtstreekse of onrechtstreekse schade die voortvloeit uit het gebruik van de informatie in deze lijst, in het bijzonder met betrekking tot de daadwerkelijke beschikbaarheid van ondernemingen om met spoed tussen te komen om werkzaamheden uit te voeren, noch met betrekking tot de kwaliteit of de prijs van hun tussenkomst.

Bedrijfsnaam Contactpersoon Telefoon Email Provincie Aard van de werken
LTC bv Carlo Schepers info@ltc.be Limburg
Alexander Pype Alexander Pype 0496 80 62 14 alexanderpype@telenet.be west-vlaanderen
JCA Johan Cuykens 0486/405711 johan@jcabvba.be Antwerpen
I&G Bouwondernemingen Aerts jan 0478977202 aertsjan@ig-bouwonderneming.com Antwerpen
De Vrieze Woodconstruct Samuel de vrieze 0479491222 devriezewoodconstruct@outlook.com West vlaanderen
Jona Trade johan backaert 0498075088 jona.trade@telenet.be oost-vlaanderen
JW Construct interieur Wim Jacobs 0473 65 83 76 Interieurwerken@jwconstruct.be Limburg
Te&a Dirk De Haeck Dirk De Haeck 0479883811 Verkoop@te-a.be Oost-vlaanderen
Bv bouw en renovatie luc Luc goeminne 0468190796 lucgoeminne@me.com Oost vlaanderen
Stalibo bv Benoit vandeputte 0489822963 Benoit@stalibo.be Oost vlaanderzn
Lwd Marc Secretin 0476890025 Marc@lwd-dakwerken.be Limburg
MeuM&ES koen meuwissen 0475 287521 koen.meuwissen@hotmail.com Bilzen
VAGO BV Kenneth Van Goethem 0478/294993 Vago.infra@gmail.com Oost-Vlaanderen
italz dak- en gevelwerken bv artur issaev 0468 02 60 05 info@italz.be antwerpen
ID-cleaning Meulebeke Ive Depoorter 0475570057 Info@id-cleaning.be 8760
ALVERBO DECOCK TOM 0479268580 INFO@ALVERBO.BE WEST-VLAANDEREN
E-technics bv Wim Schrijvers 0497/39.37.18 info@e-technics.be Antwerpen
Stabco Foundations Marijn Fransen 0495109176 Charlotte@stabco.be Antwerpen
Asphaltex Roof Systems Andy Cools 0495717884 Andy@asphaltex.be West Vlaanderen
Baboco Bouwcoördinatie Bv Baekelandt Steven 0475699073 info@baboco.be Oost-Vlaanderen
Bruggeman Maes Philip Carpentier +32 479 449 715 philip@bruggeman-maes.be Antwerpen
Aannemingen VANLERBERGHE bv Hendrik Vanlerberghe 0475331212 hendrik@vanlerberghe-bv.be west-vlaanderen
Algemene bouwonderneming Audenaert& Co BV Alain Audenaert 0497/589 400 Info@audenaertbv.be Oost-Vlaanderen
Bouwwerken De Dycker Hans De Dycker 0495571297 Bwdedycker@gmail.com Oost vlaanderen
Dimdak Diker murat 0499275408 Dimdak3630@gmail.com Limburg
RESTAURA MAURA RIBEIRO 0478 728 908 MAURARIB67@GMAIL.COM ANTWERPEN
Cierob NV Hendrik Veugelers 0491332322 cbt_center@hotmail.com Limburg
ROTEAM Dakwerken Cosmin Rata 0483/08.32.21 info@roteam.be Belgie
SIMI Rasim Behramaj 0496261547 Simi.renovatiewerken@gmail.com Antwerpen
Polling bvba Wesley Polling 0485856760 wesley@polling.be Limburg
verelst binnenhuisinrichting Peter Verelst 0492407178 marge12nv@hotmail.com antwerpen / limburg
Aedronix Michael de Bouw 0475386456 aedronix@outlook.com Vlaams-Brabant
PDK Consult bv Pieter De Keuster 0479321319 pieter@pdkconsult.be Antwerpen
JJGLASS ARTISTIC PROJECTS&EDUCATION JAN JACOBS 0493606022 jjglass@skynet.be NAMUR
Pol Repair comm. v. Jean Vandersmissen +3247552435 polrepair@gmail.com Oost-Vlaanderen
YTC bv Yannick Taveirne 0495 93 58 09 Yannick@ytcrenovatie.be West Vlaanderen
Tomov Adam Adam Tomov 0478/35.69.59 adto3@hotmail.com limburg
Conversion Works bvba Tobias Vandenbosch 0489878920 tobias.vandenbosch@conversionworks.eu Vlaams-Brabant
Tinterieur VanSchoonbeek 0479528213 Tinterieur@hotmail.com Limburg
EGD nv Marcel Eyckens 0498/280 881 marcel@egd-nv.be Limburg
Algemene bouwwerken Van Mulders t VAN MULDERS FRANKY 0475364676 Vanmuldersbouw@proximus.be Brabant
Synaeve Paul CommV Paul Synaeve 0479746567 paul.synaeve@outlook.com West Vlaanderen
architectenbureau Liliane Vandeput Liliane Vandeput 0496/481325 lili.vandeput@skynet.be Limburg
Cool Bernard Bernard Cool +32477424352 Info@dakwerkencool.be West-Vlaanderen
Mijn Omgevingsaanvraag Jean 0494877936 jean@mijnomgevingsaanvraag.be Vlaams Brabant
DMRenovatie De moor lorenzo 0496342502 dmrenovatie@hotmail.com Oost-vlaanderen
Largo Technics Patrick Bracquine 0496774612 kapel26@gmail.com Limburg - Luik
Georis bv Georis Koen 0473715643 info@glasbedrijfgeoris.be Vlaams-Brabant
Jacobs david Jacobs david 0477491257 Jacobs.david@hotmail.com Antwerpen
ROTEAM Dakwerken Cosmin Rata 0495220385 info@roteam.be Belgie
Tequiero cvba Bart Bonneux 0496261547 Bart@tequiero.be Limburg
Sanitechniek Kevin Op de beeck 0495633796 kevin.opdebeeck@sanitechniek.be Antwerpen
itterplastiek bv Bart De Rom 0471 85 63 15 itterplastiek@busmail.net Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Mattheessens Wim Mattheessens 0495221303 wim@mattheessens.be Antwerpen
Proreni Brecht deruyck 0476/585.300 brecht.deruyck@live.be West-vlaanderen
KLUS PLUS Hilde Goovaerts 0499472323 hilde.goovaerts1@telenet.be Limburg
Bouwonderneming BVB Davy D'Haese 0476/205207 info@bvbouw.com Oost-Vlaanderen
EWS Energy bvba Guy Croes 0478887065 guy.croes@ewsenergy.be Vlaams-Brabant Beveiliging van daken
Demeyer Steven bvba Steven Demeyer 0475720179 Steven@demeyersteven.be Oost Vlaanderen HVAC en sanitaire werken
Quintiens NV Deloddere Denis 0486780055 info@quintiens.com West-Vlaanderen / Oost-Vlaanderen / Antwerpen Elektrische werken, HVAC en sanitaire werken
Gyp-el Velsmans Patrick 0477/27.10.86 Info@gyp-el.be Vlaams brabant Elektrische werken
Elektriciteitswerken van Damme Arn bv Van Damme arn 0475831376 vandammearn@hotmail.com Oost Vlaanderen Elektrische werken, HVAC en sanitaire werken
Buildtechnics Rudy Slingers 0498843481 rudy@buildtechnics.be Limburg Elektrische werken
bouwbedrijf gilco Hendrik Schoemans 0476810833 bouwwerkengilo@gmail.com limburg Opruimwerken
ICS An Parewyck 0495250398 An.parewyck@icsbouwservice.be Oost Vlaanderen Beveiliging van structurele werkzaamheden, Beveiliging van daken, Beveiliging van extern timmerwerk
ZDP Michael Beguin 0476430985 michael.beguin@zdp.be Limburg Opruimwerken, Beveiliging van structurele werkzaamheden
Maris Technics Johan Maris +32 471 44 29 39 johan.maris@maris.tech Limburg Beveiliging van daken
Monument Stability Contractor NV (schoringswerken) Robin Deketelaere 0494 65 46 56 robin.deketelaere@monument-stabilitycontractor.be West-Vlaanderen Elektrische werken